WhatsApp

SEO

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetler SEO

SEO

SEO Hizmeti konusuna teknik terimler yerine sade bir şekilde anlatmak gerekirse;

 

Herhangi bir sektörde web site sahibisiniz ve milyonlarca kişi internete bağlandığı halde web sitenizi ziyaret etmiyor. Bir türlü potansiyel müşterilerinize ulaşamıyorsunuz. Üstelik tonlarca para verip özel yazılımlarla yaptırdığınız web sitesinden kimsenin haberi yok. İşte tamda burada SEO çalışması yapmak gerekiyor. Hep birlikte SEO HizmetiSEO Uzmanı ve SEO Analizlerini yalın bir dille örneklerle anlayalım;

SEO UZMANI

Arama motorlarında rakiplerinizi geride bırakarak sizi ilk sıraya çıkartacak kişiye SEO Uzmanı denir.  Bu uzmanın ilk işi, firmanız hakkında sizden bilgi alarak web sitenizi incelemek ve sonrasında, firmanızın rakiplerini tespit ederek gerekli analizleri ortaya çıkartmaktır.

 

SEO Uzmanı rakip analizi sürecini ne kadar başarılı şekilde tamamlarsa web sitenizin ziyaretçi alması, ziyaretçilerin müşteriye dönüşmesi konusunda o kadar güzel bir yol haritası çizmiş olur. SEO Uzmanlarının düştükleri hataların en başında sadece “Rakip Analizi” yaparak kolları sıvamak olur. Profesyonel ekibimiz önce hizmet satın alan firmayı tanır, firma yetkilileri ile görüşme sağlar, firmanın web sitesini inceler, eksiklikleri listeler ve raporlar daha sonra “Rakip Analizi” yapar.

 

SEO Uzmanı, arama motorlarından ilk önce Google’ın SEO konusundaki kurallarına uymalıdır.  Google sektörün %80 elinde tuttuğundan bu hususa ziyadesi ile dikkat edilmesi gerekir.